Neohodnotené

Gold of Mauritius Rum 0,7 l 40%

Vychutnajte si podmanivosť tropického raja menom Maurícius – jeho bohatú kultúru, zaujímavú históriu a miestne suroviny – koncentrovanú v tejto štýlovej fľaši. Nebudeme preháňať, ak povieme, že ide o tekuté zlato, ktorému právom patrí množstvo ocenení z medzinárodných súťaží. Pozoruhodné drevité tóny sa pôsobivo snúbia s chuťou pražených vlašských orechov a vysokým podielom lahodného sladu. Zažite dotyk delikátneho karibského štýlu v pohodlí vášho domova, na večierku či na návšteve u vašich priateľov. Chuť tohto rumu za okamih vyčarí príjemnú atmosféru a dobrú zábavu. Výborne chutí samotný s ľadom alebo ako súčasť niekoľkých kokteilov. 

Krajina pôvodu : Mauricius 

Skladom (1 ks)
Kód: 333
€44 –0 % €43,99 €62,84 / 1 l
Kategória: Rum
855 2063 gold of mauritius
Akcia
€44 –0 %

Lahodná cukrová trstina

Unikátna geografická poloha Maurícius predurčuje na pestovanie cukrovej trstiny. Táto tradícia siaha až do 18. storočia. Zatvorte oči a zacestujte si prostredníctvom tohto lahodného moku aj vy.
 
 
 

Rodinná tradícia a vzácne skúsenosti

Za precíznym zložením nápoja hľadajte rodinnú firmu, ktorá sa už roky špecializuje na výrobu kvalitného rumu. Gold of Mauritius sa preto pýši kvalitou, vyváženým podielom všetkých zložiek a lahodnou chuťou. Z pozície rodinnej firmy má výrobca právo selektívneho výberu distribučných kanálov, čím rum získava nádych exkluzivity.
 

Iný rum už nebudete chcieť

Či už ho vyskúšate s ľadom alebo v kokteile, môžete sa spoľahnúť na pôsobivý mix drevitých tónov, chute pražených vlašských orechov a lahodného sladu z cukrovej trstiny. Pocítite príjemný dozvuk unikátnej chuti a vône.
 
 
 

Množstvo ocenení

Rum je držiteľom niekoľkých významných medailí. Bronzovú získal v rámci IWSC International Wine & Spirit Competition 2016, zlaté na Top Rums de la Francophonie 2016 a Top Rums of the Indian Ocean 2015. Strieborná medaila bola alkoholu udelená na World Spirits Award 2015. Okrem toho sa rum pýši aj hodnotením „Excellent – Highly Recommended“ v rámci The Ultimate Spirits Challenge v USA.
 

Nechajte sa inšpirovať

Podľa výsledkov špeciálnych testov realizovaných továrňou na výrobu likérov si rum najlepšie vychutnáte s grilovaným červeným mäsom alebo karí pokrmami. Jeho chuť a vôňa vyniknú predovšetkým po jedle, ideálne v kombinácii s kvalitnou cigarou – symbolom dokonalej pohody a oddychu. Pre pôžitkárov a labužníkov je to doslova splnený sen.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: