Neohodnotené

Havana Club Selección de Maestros 0,7l 45%

Farba: jantárová, s červeným jasom.

Vôňa: pražené pekanové orechy a korenie, drevitý charakter.

Chuť: guľatá a ľahká, pomaly prechádzajúca do zložitej a rôznorodej chuti kokosu, kávy, sladkého tabaku a hnedého korenia.

Záver: príjemné dozvuky vypáleného duba a kandizovaného ovocia.

Krajina pôvodu : Kuba

Skladom (1 ks)
Kód: 315
€59,99 –3 % €57,90 €82,71 / 1 l
Kategória: Rum
rum havana club seleccion de maestros 07 l
Akcia
€59,99 –3 %

Zmes rumov Havana Club Selección de Maestros (výber majstrov) predstavuje najsilnejšie vyjadrenie spojenia šiestich skúsených Maestros Roneros pod vedením talentovaného Dona Josého Navarra. Aby vytvorili "Selección de Maestros", vyberajú Maestros Roneros najlepšie vyzreté rumy, ktoré dodávajú nápoju výnimočnú kvalitu. Následne sa tieto prestížne rumy miešajú, a potom sa nechajú opäť zrieť v špeciálne vybraných sudoch. Každý jeden takýto sud prechádza dôkladnou selekciou a vyberú sa len tie so silným aromatickým potenciálom dreva, v ktorom sa rozvinie charakter a intenzita rumov. V úplne záverečnej fáze zrenia sa Maestros Roneros opäť zídu, aby vybrali rumy, ktoré budú tvoriť konečnú zmes. Konečná zmes sa stáča rovno zo suda a má obsah alkoholu 45%. Tento jedinečný proces nazývaný "Cuban Barrel Proof" dáva rumu ojedinelý aromatický buket a výnimočnú kvalitu.

OCENENIA

Rum Selección de Maestros, ktorý je uznávaný pre svoju kvalitu ako ultraprémiový rum, dostal zlaté medaily na troch najrenomovanejších súťažiach destilátov: na svetovej súťaži destilátov v San Franciscu, na medzinárodnej prehliadke destilátov organizovanej Inštitútom pre testovanie nápojov a na medzinárodnej súťaži vín a destilátov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: