Neohodnotené

Jack Daniel's Sinatra Select 1l 45%

Vôňa: Jemný med, čerstvé jablká a v strede výrazný dubový tón.
Chuť: Chutnučké tóny maslových cukríkov ktoré prechádzajú do ešte chutnučkejších karamelových tónov - bohatých a teplých. Náznaky pomarančovej horkosti a jemná dymovosť.
Záver: Plné vanilky a hladké ako Sinatrov hlas.

Skladom (1 ks)
Kód: 468
€180 –8 % €165 €165 / 1 l
Kategória: Whisky/Whiskey
Jack Daniel's Sinatra Select 1l 45%
Akcia
€180 –8 %

Frank Sinatra bol dlhoročným fanúšikom Jack Daniel's Tennessee Whiskey a často ho bolo vídať ako si z nej odsrkával na pódiu, keď spieval „Fly Me To The Moon alebo „My Way. Dokonca mal aj tajné zásoby tejto klasickej whisky vo svojom súkromnom lietadle, aby si ju mohol vychutnávať cestou na ďalšie vystúpenie, čo by kedykoľvek určite položilo na lopatky teplé víno z plastového pohára.

Sinatrov Jack Daniel's výber vzdáva poctu jeho priateľstvu s Old Blue Eyes. Výrazné a jemné vlastnosti Sinatrovho výberu majú pôvod v špeciálne vyrobených Sinatrovských sudoch, v ktorých táto whisky dozrievala. Do sudov boli vyryté hlboké drážky, aby bola whisky vystavená väčšiemu účinku dreva. Bola stáčaná do fliaš pri obsahu alkoholu 45%, presne tak, ako by si to Sinatra svojho času vychutnal.
Takže si pustite platňu od Sinatru, odsrkávajte zo Sinatrovho Jack Daniel's výberu a pozdvihnite pohár na počesť muža, ktorý bol majiteľom jedného z najlepších hlasov aké kedy svet poznal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: