Neohodnotené

Matyšák Hroznová šťava biela 750ml

Nealkoholický produkt v jeho čistej prírodnej podobe bez akýchkoľvek prísad, vyrobený z ušľachtilých odrôd viniča hroznorodého z viníc integrovanej výroby. 100% hroznová šťava je určená pre všetky vekové kategórie, obzvlášť vhodná pre športovcov, tehotné či dojčiace ženy a deti.

Obsahuje hroznový cukor, ktorý postupne uvoľňuje energiu, čím umožní jej využitie po dlhšiu dobu a tým pomáha k dlhodobejšiemu udržaniu pozornosti, zvýšeniu fyzickej a psychickej aktivity a zamedzí premene nadbytočnej energie na telesný tuk.

Ďalej obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú pri obrane ľudského organizmu proti stresu, únave, ale predovšetkým škodlivým vplyvom životného prostredia, znižujú hladinu cholesterolu, chránia pred infarktom, náhlymi mozgovými príhodami a pôsobia proti civilizačným chorobám.

Taktiež obsahuje  organické kyseliny a aminokyseliny, ktoré výrazne prospievajú svalom, znižujú únavu a zvyšujú pozornosť. V zložení šťavy sú aj vitamíny, minerály, triesloviny, prírodné farbivá, enzýmy, pektínové látky a aromatické látky - všetko v prírodnej podobe.

Zloženie

100% hroznová šťava, biela. Neobsahuje konzervačné látky ani pridaný cukor.

Výživové údaje na 100ml:

Energetická hodnota:275 kJ/65 kcal; Tuk: 0,5g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g; Sacharidy: 15,57g; z toho cukry: 15,27g; Bielkoviny: 0,3g;Soľ:3,35mg; Kyseliny celkové: min.0,6g.
Skladom (1 ks)
Kód: 8885
€4,50 €6 / 1 l

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: