Neohodnotené

Mozart zlatý čokoládový likér 0,7 litra 17%

Tento delikátny a dekadentný čokoládový krémový likér Mozart Gold má príjemnú vôňu a chuť vďaka svojej pravej mliečnej čokoládovej chuti.

Keď otvoríte jeden z týchto štýlovo navrhnutých flakónov pokrytých zlatým papierom, unikne lahodná vôňa zložená z belgickej čokolády, sviežeho krémového krému a jemných odtieňov vanilky a kakaa, ktoré sa vyznačujú delikátnymi chutnými príchuťami. Tento bohatý a chutný Mozart zlatý čokoládový krémový likér boduje na celej čiare.

Hustý a zamatový likér Mozart zlatej čokolády je zaručene tou správnou voľbou ku kávičke a koláčiku a úplne presvedčí vašich priateľov a príbuzných. Pri ochutnaní tohto neuveriteľného čokoládového likéru jeho chute na chvíľu pretrvajú v ústach a rozvíja sa intenzívna kompozícia najlepších gurmánskych čokolád, vynikajúcich vanilkových strukov a hrejivých tónov kakaa. 

Odchod luxusného smotanového likéru Mozart zlatá čokoláda je dlhotrvajúci a jemný. Tento prémiový likér by ste si mali kúpiť radšej vo viacerých fľašiach. Hneď ako sa otvorí prvá fľaša, druhá na seba nenechá dlho čakať.

Rodinný kráľ, zakladateľ H. c. King GmbH v Rakúsku a bývalý vlastník práv na značku Mozart sa môže ohliadnuť za viac ako 150-ročným know-how vo výrobe liehovín. Lahodný Mozart Gold bol predstavený spotrebiteľovi v roku 1979. Likér získal striebornú medailu v rokoch 2013 a 2014 na Medzinárodnej súťaži vín a destilátov.

Na spôsob tejto doby sa ich pozornosť vždy sústredila na výrobu prémiového čokoládového likéru. V roku 2011 majiteľ Harald König predal spoločnosť japonskej skupine Suntory, ktorá odteraz prevzala marketing a distribúciu. 

Napriek tomu tento nepodplatiteľný čokoládový krémový likér Mozart Gold vychádza zo znalostí a zručnosti zakladateľskej rodiny a je pevne ukotvený v najvyššej lige likérov. 

Pre čisté potešenie určite odporúčame čokoládový krémový likér Mozart Gold. V prípade potreby môžete likér vyskúšať aj mierne vychladený, bez pridania kociek ľadu! Tie riedia prémiový čokoládový likér, čo by bolo príliš zlé. Mozartovo zlato si môžete vychutnať aj na smotanovej zmrzline.

Pridajte tento smotanový likér do svojho domáceho baru a nehanbite sa z neho urobiť darček na akúkoľvek príležitosť.

Záver zlatého čokoládového krémového likéru Mozart: 

Na záver možno povedať , že tento čokoládový krémový likér Mozart Gold je definovaný ako jemný prémiový destilát, ktorý sa vyznačuje pravou belgickou čokoládou, aromatickými vanilkovými strukami, teplými kakaovými bôbmi, niektorými ovocnými destilátmi a lahodnou sviežou smotanou. Perfektný likér pre všetkých, ktorí majú chuť na sladké.

Tento čokoládový krémový likér Mozart Gold leží na jazyku ako hodvábna látka a poteší vaše zmysly!

Skladom (1 ks)
Kód: 7625
€17,99 €25,70 / 1 l
Kategória: Likér

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: